fbpx

Gastro Activecare-Mix (teravilja-, melassi- ja gluteenivaba / kõrge kiudainesisaldus / lisatud pärm ja magneesium / kõrgeim koormus) 20kg

30,80

Kiudainerikas müsli, mis on spetsiaalselt loodud mao- ja soolestikuprobleemide all kannatavatele sporthobustele.

Kõrge toorkiu sisaldus (u 21%) tagab piisava sülje tootmise, et parandada mao- ja soolefloora tervist.

Väga madala suhkru- ja tärklisesisaldusega (<15%) kvaliteetne mix, mis sobitub hästi kokku hobuse algupärase toitumiskäitumisega.

Täiendavalt lisatud magneesium ning vastupidavusõlidest saadav energia, tagavad hea füüsilise vormi ning kergelt juhitava sporthobuse.

Sisaldab kõrge valgusisaldusega asendamatuid aminohappeid lihaste ehitamiseks ning toetab taastumist peale sooritust. Lisatud pärmikultuurid parandavad sööda efektiivsust ja hoiavad ära lihaste hapestumist töö ajal ja ka pärast seda.

Rikastatud eriliste ürtidega täiendava elujõu ja immuunsüsteemi toetamiseks.

Sobib ka hobustele ja ponidele, keda soovitakse toita teravilja-, melassi- ja gluteenivabalt.

  • Hobuse poolt seeditav energia 12,8MJ/kg
  • Hobuse poolt seeditav toores valk 8,8%

Koostis: rohujahu, päevalilleseemnekestad, päevalilleseemnejahu, hernehelbed, jaanileivapuu, linaseemnepuru, lutsern, dehüdreeritud (säilitab peaaegu 100% toidu toiteväärtusest) linaseemneõli, põldoahelbed, päevalilleõli, õunaviljaliha, porgand, magneesiumoksiid, kaltsiumkarbonaat, siguriviljaliha, monokaltsiumfosfaat, naatriumkloriid, kartulitärklis, inaktiveeritud pärmid, basiilik, rosmariin, apteegitilli seemned, piparmünt, nõgese lehed.

Söötmissoovitused 100kg/kehakaalu kohta:

  • ülalpidamine – 0,20-0,30 kg
  • kerge töö – 0,30-0,40 kg
  • keskmine töö – 0,40-0,70 kg
  • raske töö – 0,70-0,90 kg

 

 

Laos (saab järeltellida)

Gastro Activecare-Mix (teravilja-, melassi- ja gluteenivaba / kõrge kiudainesisaldus / lisatud pärm ja magneesium / kõrgeim koormus) 20kg

30,80