Pärmigraanulid (seedimine / investeering tulevikku!) 4kg

38,00

Täiendsööt. Pix-Peq (pärmigraanulid) on täiendsööt graanuli kujul. Need graanulid sisaldavad täielikult fermenteeritud pärmikultuure, mis on väga tõhus tugi loomaorganismi omaenese soolefloora bakteritele. Elujõulised bakterid suudavad sööta seedida efektiivsemalt ning tagavad sellisel moel täiuslikuma toitainete kättesaadavuse ning omastatavuse.


Bix- Peq toote funktsioonid:

  • kosutavad,
  • tõstab koresööda efektiivsust (sobilik nendele isenditele, kellede dieet ei paku neile vajalikul määral kiudaineid),
  • soodustab seedetrakti head funktsiooni (vähendab koolikute esinemise võimalust/-maovaevuseid),
  • edendab head jõudlust (intensiivne treeningperiood/noored loomad),
  • ennetab hapestumist lihastes (eriti oluline tärkliserikka ratsiooni korral),
  • toetab/stimuleerib immuunsüsteemi.

NB! Teadlaste hinnangul 90%-l kõrgemal tasemel treenivatest hobustest on oma elu jooksul kokku puutunud erinevate maovaevustega/seedehäiretega. Hobuse maohaavandite sündroomi kujunemisel on mitmeid riskitegureid. Tänaste teadmiste valguses pööravad uurijad tähelepanu asjaolule, et tippsoorituse ajal (olgu seda siis treening- või võistluspinge), suunab loomaorganism oma verevarustuse ressursid eelkõige südame- ja lihastetöö koordineerimiseks ja maoverevarustus on sellel ajaperioodil jäetud nn vaeslapse rolli, mis võibki olla maohaavandite kujunemise üheks tekkepõhjuseks. (Gastric Ulcers: Common in Performance Horses and Foals/ Thehorse.com).

Uuringute tulemustele tuginedes väidame, et Pix-Peq Korrel pärmigraanulite kasutamise järgselt paranesid uuritavate isendite verepunaliblede- ning hemoglobiini väärtused. Paranesid ka näitajad: pulsi kiirem taastumine/organismi hapnikuga varustamine. Bix-peq Korrel – investeering tulevikku!

Koostis: fermenteeritud pärm (Saccharomyces Cerevisiae), mais/-kõrvalsaadused, rukki-/nisupeenkliid, maisigluteen, maisimelass.

Annustamine/päevas: 10gr/100kg kehakaalu kohta

Pix-Peq korrel on 100% naturaalne toode. Esimesed positiivsed tulemused saabuvad juba 10 päeva pärast. Antud toode sisaldab ainult looduslikku päritolu toorainet ja seetõttu on kõige soodsam kasutada antud toodet ilma katkestusteta, iga päev!

Keskmine kulu 4kg = 80päeva!

Laos

Kirjeldus

NB! Kasutatakse naturaalseid komponente ning sellest johtuvalt võivad osad märgitud väärtused mõningal määral kõikuda! 


 

Lisainfo

Kaal 4 kg