fbpx

Pärmigraanulid (seedimine / investeering tulevikku!) 4kg

38,00

Täiendsööt. Pix-Peq (pärmigraanulid) on täiendsööt graanuli kujul. Need graanulid sisaldavad täielikult fermenteeritud pärmikultuure, mis on väga tõhus tugi loomaorganismi omaenese soolefloora bakteritele. Elujõulised bakterid suudavad sööta seedida efektiivsemalt ning tagavad sellisel moel täiuslikuma toitainete kättesaadavuse ning omastatavuse.

Kuidas Bix-Peq graanulid töötavad? Hobuse toidu ensümaatiline seedimine toimub peensooles. Korralikult mitteäraseedunud toiduosakesed liiguvad edasi jäme- ja umbsoolde. Just selles piirkonnas, spetsiifilised bakterid “asuvad” tööle, et alustada mitteseedunud osakeste  lõplikku lagundamist. Bix-peq graanulid töötavad optimaalselt just käärsooles. See piirkond on väga rikas “kasvulava” looma omaenese soolefloora bakteritele. Elujõulised bakterid suudavad efektiivsemalt sööta lõhustada ning tagavad, et söödast omastatakse maksimaalne kogus toitaineid.


Bix- Peq toote funktsioonid:

  • kosutavad,
  • tõstab koresööda efektiivsust (sobilik nendele isenditele, kellede dieet ei paku neile vajalikul määral kiudaineid),
  • soodustab seedetrakti head funktsiooni (vähendab koolikute esinemise võimalust/-maovaevuseid),
  • edendab head jõudlust (intensiivne treeningperiood/noored loomad),
  • ennetab hapestumist veres ja lihaskoes, 
  • toetab/stimuleerib immuunsüsteemi.

NB! Teadlaste hinnangul 90%-l kõrgemal tasemel treenivatest hobustest on oma elu jooksul kokku puutunud erinevate maovaevustega/seedehäiretega. Hobuse maohaavandite sündroomi kujunemisel on mitmeid riskitegureid. Tänaste teadmiste valguses pööravad uurijad tähelepanu asjaolule, et tippsoorituse ajal (olgu seda siis treening- või võistluspinge), suunab loomaorganism oma verevarustuse ressursid eelkõige südame- ja lihastetöö koordineerimiseks ja maoverevarustus on sellel ajaperioodil jäetud nn vaeslapse rolli, mis võibki olla maohaavandite kujunemise üheks tekkepõhjuseks. (Gastric Ulcers: Common in Performance Horses and Foals/ Thehorse.com).

Uuringute tulemustele tuginedes väidame, et Pix-Peq Korrel pärmigraanulite kasutamise järgselt paranesid uuritavate isendite verepunaliblede- ning hemoglobiini väärtused. Paranesid ka näitajad: pulsi kiirem taastumine/organismi hapnikuga varustamine. Bix-peq Korrel – investeering tulevikku!

Koostis: fermenteeritud pärm (Saccharomyces Cerevisiae), mais/-kõrvalsaadused, rukki-/nisupeenkliid, maisigluteen, maisimelass.

Annustamine/päevas: 10gr/100kg kehakaalu kohta

Pix-Peq korrel on 100% naturaalne toode. Esimesed positiivsed tulemused saabuvad juba 10 päeva pärast. Antud toode sisaldab ainult looduslikku päritolu toorainet ja seetõttu on kõige soodsam kasutada antud toodet ilma katkestusteta, iga päev!

Keskmine kulu 4kg = 80päeva!

Pakend: 4kg – laokaup, 25kg paberkotis – ettetellimisega!

Laos

Pärmigraanulid (seedimine / investeering tulevikku!) 4kg

38,00