MSM+Glükosamiin+Kondroitiin (liigesed / kõhred / sidekude) 1000gr

50,00

 


Söödalisand. Tasakaalustatud suhe glükosamiini ja kondroitiini, kõrgekvaliteediline MSM.

MSM, glükoosamiin ja kondroitiin on kõik eraldi võetuna tuntud oma positiivse mõju poolest liigeste tervisele, kuid nende koostoimes võivad nad omavahel sünergia tekitada ja anda veelgi suurema kasu liigeste tervisele.

MSM on väävli allikas, mis on oluline komponent kõhre jaoks ning see aitab parandada liigeste paindlikkust, vähendada liigeste põletikku ja valu.

Glükoosamiin on liigestes loomulikult esinev aine, mis aitab kaitsta ja taastada kõhre kulumise eest ning parandada liigeste liikuvust.

Kondroitiin on samuti kõhrekoe oluline koostisosa, mis aitab kaitsta kõhrekoe kulumise eest ja suurendada liigeste elastsust ning tugevust.

Kui neid toidulisandeid kasutatakse koos, annavad nad täiendavaid eeliseid liigeste tervisele. Näiteks võib MSM aidata suurendada glükoosamiini ja kondroitiini efektiivsust kõhre taastamisel ning põletiku vähendamisel, samal ajal kui glükoosamiin ja kondroitiin võivad aidata säilitada MSM-i toimivust kõhre taastamisel.

1kg tootes sisaldub:

  • MSM’i 250gr
  • Glükosamiini 75gr
  • Kondroitiini 50gr.

Annustamine: väljendunud vaevuste korral kasutada 10gr/100kg kehakaalu kohta (2 nädalat kuni üks kalendrikuu). Edasi korrigeerida annust 5g/100kg kehakaalu kohta, kui hobuse vaevused on leevendust saanud. Ülalpidamisannus on 30,0gr/päevas!

1mõõtlusikas on +/-15,0 grammi.


Pakend: 1kg – laokaup, 3kg – ettetellimisega!

Laos

MSM+Glükosamiin+Kondroitiin (liigesed / kõhred / sidekude) 1000gr

50,00