fbpx

MOOD CONTROL 1000ml (Hormoonid kontrolli alla / meeleoluhäired)

58,00

Julian&Jones Mood Control. Esmaklassiline söödalisand hormonaalsest foonist tingitud emotsioonide, ärevuse, agressiivsuse ja meeleoluhäirete leevendamiseks. Hormoonaalse tsükli kõikumine võib häirida sooritusvõimet, põhjustada liigset ärrituvust ning meeleoluhäireid. Hirm, sisemise turvatunde puudumine ja tugev soov enesekaitseks võib muuta paljud loomad nn “kuumaks”.  Need hobused on ärrituvad, ärevad, higistavad  soorituse ajal ebanormaalselt palju ning blokeerivad ennast sellisel moel.

Mood Control on äärmiselt kõrgekvaliteediline vedel söödalisand dosaatorpudelis, mis sisaldab kontsentreeritud ekstrakte koos naturaalsete antioksüdantidega, mis tugevdavad psüühikat ning leevendavad hormonaalsest foonist tingitud domineerivaid käitumishäireid, nagu kiuslikkus, agressiivsus ja ärrituvus märadel, ruunadel ja täkkudel.

Võib kasutada võistluste ajal! Ei oma negatiivset toimet sooritusvõimele!

Kasutamine:  Mood Control lisandit võib anda koos jõusöödaga, aga tõhusama mõju saab siis, kui lahust otse süstlast hobuse suhu manustada!

ainult täiskasvanud loomadele.

  • Normstressorid – 25ml/1 kord päevas. Normannust võib kasutada pikema perioodi jooksul.
  • Raskete käitumisharjumuste kontrollimiseks märadel, täkkudel ja ruunadel 25ml/2 korda päevas. Maksimaalselt 14 päeva tohib topeltannust kasutada!
  • Maksimaalne manustatav ühekordne kogus/päevas võib olla: 75ml poni ja 150ml/hobune!

-poni annus on pool täiskasvanud hobuse annusest!

OLE TEADLIK!

  • Tootja ei anna täpset soovituslikku päevaannust, kuna iga loom on erinev ja igale loomale tuleb leida temale nn sobiv doos, mis parandaks tema meeleolu.
  • Seda toodet ei tohi kasutada tiinetele märadele!

KOOSTIS:
Glütseriin, naatriumkloriid.
Lisandid: Vitamiinid ja provitamiinid: Vitamiin B5, Vitamiin B6.
Aromaatsed lisandid: Agnus castuse ekstrakt, Angelica sinensis (Dong Quai) ekstrakt, Trifolium pratensise ekstrakt, Humulus Lupuluse ekstrakt, Chamomilla ekstrakt, Melissa officinalis ekstrakt, Glycyrrhizae glabra
ekstrakt, Verbena officinalise ekstrakt.
+ Aromaatsed lisandid

Analüütiline koostis: 52,7% niiskus, 0,8% toorvalk, 0,75% toorrasv, 0,0% toorkiud, 0,7% toortuhk, 0,1% naatrium (Na).

Toodetud Julian&Jones@, Sveits.

Loe lisaks siit

MOOD CONTROL 1000ml (Hormoonid kontrolli alla / meeleoluhäired)

58,00