Kuidas saab Horsefoodthebest hobutooteid osta?


  • Palun soorita ost läbi e-poe! Horsefoodthebest  ülimaitsvad ning naturaalsed hobusöödad toimetame Tallinna linnas ja Harjumaa piires klientideni  1-5 tööpäeva jooksul TASUTA! Ostja võib kaubale ka ise Tallinna linnas järele tulla! Kauba üleandmise lepime eelnevalt kokku e-kirja või telefoni teel!
  • Eestimaa teistesse maakondadesse pakume Horsefoodthebest söötadele TASUTA transporti (kohaletoimetamine OSC- kulleriga kuni 3-4 tööpäeva jooksul) juhul, kui klient ostab minimaalselt  6 söödakotti! Väiksemad kaubakogused toimetame Sinuni meie söödaringidel.
  • Saadame kaupa Dpd-, Omniva postipakiautomaatidesse või -kulleriga. Dpd pakiautomaadi saatmiskulu  on kõikidele pakisuurustele (kuni 19kg) 3.00 euri! Omniva saatmiskulu on kõikidele pakisuurustele (kuni 25kg) 4.50 euri! Kullerteenus on kuni 40kg  7€, -60kg  7,5€, -100kg  8€ ja üle 110 kg TASUTA
  • Arve tellitud toodetele saadetakse peale kauba postitamist/-kohaletoimetamist Teie e-kirjale. Juhul kui Teie pole saanud kätte meie e-kirja koos arvega, palun kontrollige SPAM/Rämpsposti kausta!