HEPAQ GOLD (maksa puhastamine / neerude kaitse) 250ml

33,00

HorSeMolen kuulub VanCorp Loomasöödad kontserni ja on spetsialiseerunud innovaatiliste ja äärmiselt kõrgekvaliteediliste hobusesöötade – ja lisandite tootmisele ning teadustööle. Tooted vastavad kõige kõrgematele saavutusspordi ootustele ja nõuetele. 


Söödalisand. Innovaatiline-uue põlvkonna,  detox-toode HepaQ Gold  sisaldab naturaalset päritolu toitaineid, mis toetavad soolestiku mikrofloorat ja edendavad elujõudu ja sel moel talub hobuseorganism paremini rasket treening-/ võistluspinget!

HepaQ Gold söödalisand aitab loomaorganismi kuhjunud ainevahetusejääkprodukte äärmiselt turvaliselt väljutada ning sel moel pakub kaitset neerudele ja maksaainevahetusele! Toodet soovitatakse kasutada antibiootikumikuuri järgselt ning  preventiivselt kaks korda aastas aastaaegade vahetumisel, suvel ja talvel.

HepaQ Gold avaldab positiivset mõju taastumisvõimele tänu selles kontsentraadis sisalduvatele võimsatele naturaalsetele aktiivkomponentidele! Toodet soovitatakse kasutada enne intensiivset võistlusperioodi.

Kasutamine: Kontsentraat segatakse jõusööda hulka.

Koostis: sorbitool, Lamiaceae, Rutaceae, magneesium.

Pakend: 250ml dosaatoriga pudel/1 kuur. 1kuur=25ml päevas/10 päeva.

Toodetud HorSeMolen@, Holland.

Laos

HEPAQ GOLD (maksa puhastamine / neerude kaitse) 250ml

33,00